» » کمپ ترک اعتیاد زنان در شیراز

کمپ ترک اعتیاد زنان در شیراز

کمپ ترک اعتیاد زنان در شیراز

 
زنان مهره ی اصلی در کانون خانواده و عامل اصلی تربیت فرزندان محسوب می شوند. وقتی که زنان به گرفتار بیماری اعتیاد می شوند باعث از هم پاشیدگی کل خانواده می شوند. به همین دلیل اعتیاد زنان بسیار مخرب تر از اعتیاد مردان می باشد. از نظر آماری تعداد زنان بیمار اعتیاد روز به روز بیشتر می شود و تعداد آن ها از آماری که اعلام می شود همواره بیشتراست. چون اعتیاد زنان دیده نمی شود و آن ها سعی در پنهان کردن بیماری خود می کنند. کم عارضه ترین اتفاقی که برای یک زن دارای بیماری اعتیاد میفتد متلاشی شدن زندگیش است. تصورافراد جامعه این است که زن ها بسیار کمتر از مردان به اعتیاد روی می آورند، اما براساس آمار ۹.۶ درصد از معتادان را زنان تشکیل می دهند. اما از اعتیاد زنان آمار دقیقی در دست نمی باشد زیرا زنان از ترس طلاق همسرانشان یا طر‌د خانواده اعتیاد خودرا پنهان می کنند. 
امروزه با تعدد کمپ های ترک اعتیاد زنان، دیگر نباید نگران اعتیاد خود باشید و باید هر چه سریع تر برای ترک اعتیاد خود اقدام کنید. کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین در شهر شیراز شرایطی فراهم آورده است تا بانوان بتوانند از خدمات ترک اعتیاد استفاده کرده و به زندگی عادی خود بازگردند. برای تصمیم گیری بهتر در جهت انتخاب بهترین کمپ ترک اعتیاد بانوان در شیراز شما را به ادامه ی مقاله دعوت می کنیم.

چگونگی ترک اعتیاد زنان در کمپ شیراز

زنان دارای بیماری اعتیاد، نسبت به مردان بیشتر دچار مشکلات جسمی و روانی بیشتری می شوند و همواره در معرض بیماری های عفونی نظیر ایدز و هپاتیت قرار دارند و ممکن است مشکلات روانی مثل افسردگی و ناراحتی های خلقی برایشان پیش بیاید. زنان بیمار اعتیاد بسیار احساس تنهایی می کنند و ممکن است دست به خودکشی نیز بزنند. بعضی ازخانواده های این افراد از ترس آبرویشان این بیماری را مخفی میکنند، زیرا اعتیاد بانوان به اندازه ی مردان شیوع پیدا نکرده است. به همین دلیل این امر بسیار ناپسند و غیرقابل پذیرش از طرف جامعه تلقی می شود. از این رو نقش خانواده ها در یاری رساندن به زنان گرفتار اعتیاد بسیار مهم است.
بعضی از زنان از ترس طرد شدن در خانواده ها و یا طلاق همسرانشان به پنهان کاری روی میاورند. بنابراین خانواده ها باید فضایی امن برای آن ها درست کنند و پشتیبان آن ها باشند تا بتوانند به زندگی خود بازگردند. انتخاب یک کمپ ترک اعتیاد بانوان مناسب اولین قدمی است که مصرف کنندگان و یا خانواده های آن ها باید بردارند.
کمپ ترک اعتیاد بانوان مهرآفرین این اطمینان را با شما می دهد که هیچ کس ازاطلاعات هویتی فرد باخبر نمی شود و پرونده های افراد در موسسه کمپ ترک اعتیاد ما محفوظ می ماند. بنابراین با اطمینان خاطر به مرکزترک اعتیاد مراجعه کرده و برای ترک اعتیاد خود اقدام کنید.
زنان گرفتار بیماری اعتیاد با مراجعه به موسسه ترک اعتیاد بانوان تحت نظارت مجرب ترین متخصص ترک اعتیاد معاینه می شوند و طبق وضعیت جسمانی و روانی و نوع مواد مصرفی یکی از روش های ترک اعتیاد برای آن ها در نظر گرفته می شود. زنان دارای بیماری اعتیاد هم از نظر جسمانی و هم از نظر روانی باید ترک داده شوند از این رو با کمک روانشناسان همزمان با ترک مواد مخدر و سم زدایی از بدن فرد روی الگوی روانشناختی نیز بررسی هایی صورت می گیرد تا فرد دچار لغزش مجدد نشود و دوباره به اعتیاد روی نیاورد.
در مرکز ترک اعتیاد زنان جلسات مشاوره برای افراد مصرف کننده و خانواده ها تشکیل می شود. در این جلسات زنان بیمار اعتیاد متوجه می شوند که تنها نیستند و افرادی مشابه با وضعیت آن ها نیز وجود دارند و از تجربیات آن ها استفاده میکنند. همچنین خانواده ها آموزش های لازم جهت چگونگی رفتار با فرد معتاد را می بینند تا بتوانند به درستی با این افراد رفتار کنند و آن ها را از خود طرد نکنند. به همین خاطر مرکز مهرآفرین بهترین مدد جویان خانواده و مشاوران را استخدام کرده است تا بهترین راه کارها را در اختیار شما عزیزان قراردهند. موسسه ترک اعتیاد آوای مهرآفرین جهت درمان و بازتوانی بیماران اعتیاد بانوان، اقدام به راه اندازی کمپ بانوان کرده است.

خدمات کمپ VIP ترک اعتیاد زنان در شیراز

ترک اعتیاد بانوان باید در مرکزی صورت بگیرد که فرد معتاد احساس راحتی و رفاه داشته باشد. به همین خاطر کمپ وی ای پی ترک اعتیاد زنان مهرآفرین با فراهم آوردن امکانات تفریحی و رفاهی نظیر استخر، سونا، جکوزی،باشگاه های بدنسازی، زمین والیبال، سالن غذاخوری مناسب، سالن های آموزشی، اتاق مشاوره، منوی غذایی عالی و ارائه خدمات هتلینگ در خدمت رسانی به هم میهنان عزیز حاضر شده است.
همچنین مرکز ترک اعتیاد بانوان مهرآفرین دارای کادر پزشکی مجرب از روانشناسان و مددیاران خانواده می باشد که به صورت مستمر و شبانه روزی به فعالیت در کمپ وی ای پی شیراز مشغول هستند. موسسه ترک اعتیاد بانوان کارکنانی آموزش دیده در حوزه ی شناخت و رفتار با فرد بیمار اعتیاد را استخدام کرده است که بسیار دلسوز، مجرب و متعهد و با انگیزه خود را وقف سلامت روحی و جسمی بیماران کرده اند و با صبوری و همدلی جوی آرام و به دوراز تشویش برای شما عزیزان فراهم آورده اند.
بانوان گرفتار در دام اعتیاد از لحاظ جسمانی بسیار آسیب پذیر تر از مردان می باشند، اعتیاد باعث میشود تمام بدن درگیر مواد مخدر شود از این رو باید به تغذیه بانوان بیمار اعتیاد توجه ویژه ای شود. اگر تغذیه بیمار مناسب نباشد صدمات وارده از اعتیاد بیشتر خواهد شد. همچنین تغذیه مناسب باعث می شود به شرایط جسمی و روحی بیمار کمک شود. توجه به موادغذایی مورد مصرف بیماران از خصوصیات یک کمپ خوب است.

بهترین مرکز ترک اعتیاد بانوان در شیراز

امروزه روش های ترک اعتیاد نوینی کشف شده اند. کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا اقدام به ترک اعتیاد بانوان میکند. در تمامی روش های ترک اعتیاد میل به مصرف مواد مخدرتحت نظارت روانپزشک متخصص کنترل می شود. از کمپ مهرآفرین به دلیل تعدد پرونده های موفق ترک اعتیاد بیماران در سال ۱۳۹۵ از سوی شهرداری شیراز به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز تقدیر به عمل آمد. این مرکز دارای ۱۲سال سابقه ی فعالیت درخشان تحت نظارت سازمان بهزیستی کشور می باشد. اولین نکته ای که برای انتخاب بهترین کمپ ترک اعتیاد بانوان باید در نظر بگیرید تاییدیه های آن مرکز است.کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین دارای تاییدیه از اداره بهداشت و مجوز از سازمان بهزیستی می باشد. بیماران اعتیاد برای ترک، به آرامش و محیطی آرام نیازمند هستند.
اگر شما به دنبال رفاه همراه با ترک اعتیاد می باشید بهتر است کمپ ترک اعتیاد خصوصی بانوان را انتخاب کنید. خدمات رفاهی باعث می شوند که روند بهبود بیمار بهتر پیش برود. کلینیک ترک اعتیاد بانوان مهرآفرین دارای کادری متشکل از پزشک، روانشناس، مددکار اعتیاد، مددیار خانواده می باشد که بالغ بر ۱۲سال است که مشغول به فعالیت است.
این موسسه جهت بازتوانی بیماران اعتیاد خانوم اقدام به راه اندازی کمپ بانوان کرده است که در نوع خود بهترین می باشد. موسسه ترک اعتیاد بانوان در شیراز شهرک گویم، یکی از مناطق خوش آب و هوای شیراز واقع شده است. کمپ ترک مواد مخدر مهرآفرین دارای کارکنانی دلسوز و مجرب و متعهد می باشد که خود را وقف سلامت روحی و جسمی بیماران کرده اند و با صبر و هم دلی جوی آرام و به دور از تشویش برای بیماران فراهم آورده اند.

هزینه کمپ ترک اعتیاد زنان


هزینه کمپ ترک اعتیاد بانوان در شیراز

قیمت بستری در کمپ ترک اعتیاد زنان در شیراز بستگی به شرایط بیمار و نوع مواد مصرفی آن دارد. زیرا روش ترک هرگونه مواد مخدر با دیگری متفاوت است. ولی افراد مصرف کننده و خانواده ها نگران هزینه بستری در مرکز ترک اعتیاد بانوان مهرآفرین نباشند. زیرا هزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز بسیار مناسب در نظرگرفته شده است و هدف اصلی موسسه ترک اعتیاد زنان مهرآفرین سلامت کامل بیماران و برگشت آن ها به زندگی می باشد و برای هزینه درمان شرایط بیماران را در نظر میگیرد و به آنها کمک میکند. همچنین موسسه مهرآفرین طرف قرارداد با ارگان های دولتی نظیر سازمان بهزیستی،کمیته امداد امام خمینی می باشد. بنابراین کلیه بستگان درجه یک افراد که دارای کارت عضویت خانه کارگر باشند و افرادی که تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی هستند و یا افراد دارای معرفی نامه از اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی, شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس و خیریه های تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان فارس و همچنین افراد دارای دفترچه درمانی شرکت بیمه آناهید می توانند از تخفیفات 10 تا 40 درصدی هزینه پذیرش بهره مند گردند
هزینه های کمپ ترک اعتیاد مجاز بانوان با توجه به تعرفه های بهزیستی دریافت می شود. جلسات مشاوره در این مرکز به صورت فردی و خانوادگی تشکیل می شود که فرد بیمار علاوه بر جسم، روانش نیز از اعتیاد پاک شود.
بهتر است برای اطلاع دقیق از هزینه کمپ ترک اعتیاد زنان در شیراز با شماره ی ۰۹۱۷۳۳۶۶۳۵۵ تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. هچنین می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح الی ۱۹به صورت حضوری به آدرس: شیراز، شهرک گویم، انتهای خیابان آبشار، موسسه کمپ ترک اعتیاد مهرافرین مراجعه کرده و تست اعتیاد دهید. تست اعتیاد یکی از روش های مرسوم اطمینان از اعتیاد فرد می باشد. ولی باید بدانید در این تست نیز ممکن است خطایی صورت بگیرد.

کمپ ترک اعتیاد مجاز و غیرمجاز بانوان در شیراز

کمپ ترک اعتیاد زنان به دو صورت مجاز و غیرمجاز در کشور وجود دارد:
کمپ ترک اعتیاد مجاز: مراکز مجاز به مراکزی گفته می شود که از سمت بهزیستی مجوز فعالیت گرفته اند و مشغول به کارهستند. این مراکز مجاز، دارای کادر درمانی متخصص در زمینه ترک اعتیاد می باشند. کلیه ی فعالیت های این مراکز مجاز باید تحت نظارت متخصصان انجام شود.
سطح رفاهی موسسه ترک اعتیاد بانوان مهرآفرین سطح قابل قبولی از لحاظ بهداشت محیط، بهداشت تغذیه و سطح تغذیه می باشد. یکی از ویژگی های مهم کمپ ترک اعتیاد مجاز بانوان این است که از روش های مطمن متناسب با وضعیت بیمار استفاده می کند، تا بیمار بدون عوارض درمان شود. همچنین برخورد کارکنان مرکز ترک اعتیاد بانوان کاملا درست است و مطابق با روحیات بیمار با آن ها برخورد می شود. در کمپ ترک اعتیاد بانوان شیراز این باور وجود دارد که فرد بیمار است و باید درمان شود. 

انواع کمپ های ترک اعتیاد برای بانوان در شیراز


انواع کمپ ترک اعتیاد بانوان از لحاظ حمایتی

کمپ ترک اعتیاد زنان در شیراز نیز مثل کمپ ترک اعتیاد مردان بر اساس حمایتی به انواع مختلف تقسیم می شود. که به معرفی آن ها پرداخته ایم :
کمپ ترک اعتیاد رایگان بانوان: این مراکز تحت پوشش ارگان های خاصی هستند که از بیماران اعتیاد هیچ هزینه ای دریافت نمی کنند. امکانات رفاهی این کمپ های رایگان ترک اعتیاد بانوان به نسبت کمپ های دیگر کمتراست. کمپ ترک اعتیاد دولتی : این مراکز دارای مجوزهای لازم از سازمان بهزیستی می باشند و با استفاده از حمایت دولت خدمات ترک اعتیاد بانوان را ارائه می دهند. هزینه این مراکز نسبت به مراکز خصوصی مناسب تر است.
کمپ ترک اعتیاد خصوصی بانوان: این مراکز علاوه بر خدمات دولتی خدماتی اضافی برای رفاه بیشتر بیماران اعتیاد ارائه می دهند. همین خدمات اضافی هزینه بر است که بیماران باید بپردازند. کمپ ترک اعتیاد بانوان مهرآفرین با توجه به این که تحت ارگان های دولتی نیز هست از تخفیفات ویژه ای برای بیماران برخوردار است.
کمپ ترک اعتیاد VIP بانوان: مراکز VIP ترک اعتباد بانوان، زیر مجموعه ای از کمپ های خصوصی هستند ولی خدماتی که ارائه می دهند خدماتی متنوع و لاکچری است که بیمار کاملا در رفاه است. هزینه بستری در این مراکز به نسبت مراکز دیگر بسیار گرانتر است.

کمپ اجباری و اختیاری ترک اعتیاد بانوان در شیراز

کمپ های ترک اعتیاد به دو نوع اجباری و اختیاری نیز تقسیم می گردند. کمپ های اجباری ترک اعتیاد بانوان به این معنا هستند که، فرد بدون خواسته ی خود به این مرکز معرفی شده است و بیمار با خواست خانواده یا با دستگیری توسط نیروی انتظامی به مرکز برده می‌شود و از خدمات ترک اعتیاد استفاده می کند. در کمپ ترک اعتیاد اختیاری، بانوان بیمار اعتیاد با خواست خودشان به یکی از مراکز ترک اعتیاد بانوان می روند و برای ترک مواد مخدر اقدام می کنند. دراین نوع کمپ همکاری فرد بیمار با مرکز بسیار زیاد است.