» » هزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز

هزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز

هزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز

اعتیاد یک نوع بیماری اجتماعی است و شامل عوارض جسمی و روانی فراوانی می باشد و عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای جامعه بشری به شمار می رود. اعتیاد موجب رکود اجتماعی می شود و سلامت جامعه را به طور جدی به مخاطره می اندازد. امروزه شاهد افزایش بیماران اعتیاد در جامعه هستیم به همین دلیل مراکز ترک اعتیاد متعددی نیز در جامعه پایه گذاری شده اند. ترک اعتیاد برای فرد مصرف کننده دشوار می باشد و ترک ناگهانی اعتیاد به صورت خود سرانه ممکن است اثرات ناخوشایندی بر روی جسم و روان فرد بگذارد. در ادامه ی مقاله به هزینه های کمپ ترک اعتیاد آوا مهر آفرین در شیراز و خدمات آن در رابطه با ترک اعتیاد پرداخته ایم. پس با ما همراه باشید:

هزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز چه قدر است؟

قیمت کمپ های ترک اعتیاد خصوصی کمی بالاتر از کمپ های دولتی می باشد، بنابراین افراد بدون تحقیقات و به خاطر قیمت پایین تر این کمپ ها را انتخاب می کنند و پس از گذشت دوره بهبود متوجه می شوند که فرد مجددا به سمت اعتیاد رفته است و از کمپ های ترک اعتیاد گلایه می کنند. برای انتخاب بهترین کمپ ترک اعتیاد باید به خوبی تحقیق و بررسی کنید تا خاطرات بدی از کمپ های ترک اعتیاد در ذهن شما باقی نماند.
کمپ ترک اعتیاد خصوصی مهرآفرین طرف قرارداد با ارگان های دولتی نظیر بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی می باشد. بنابراین با وجود امکانات ویژه ای که در اختیار افراد بیمار اعتیاد قرار می دهد هزینه های یک کمپ دولتی را از بیمار می گیرد.

تخفیفات هزینه برای کمپ ترک اعتیاد مهر آفرین در شیراز 

اگر یکی از اقوام درجه۱بیمار دارای کارت خانه کارگر باشد یا تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی باشد یا دارای معرفی نامه از اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی, شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان فارس وخیریه های تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان فارس باشند و دفترچه درمانی شرکت بیمه آناهید داشته باشند از تخفیفات 10 تا 40 درصدی هزینه پذیرش بهره مند می گردند.
مدیریت مرکز بازتوانی مهرآفرین اقداماتی را در زمینه اشتغال زایی و آموزش بهبود یافتگان در نظر گرفته است، افراد پس از ترخیص و بهبود کامل از طرف مرکز در صورت نیاز شغل به مراکز اشتغالزایی و حرفه آموزی جهت گذراندن دوره های آموزشی معرفی می گردند.
همچنین کلیه افراد بهبود یافته در کمپ مهرآفرین با در دست داشتن معرفی نامه می توانند به مرکز دندان پزشکی و دندان سازی طرف قرارداد با این موسسه مراجعه و از تخفیفات 50 درصدی و اقساطی دندانپزشکی استفاده کنند.
هزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز و شهرهای دیگر بسته به امکاناتی که در اختیار افراد قرار می دهد متفاوت است. بنابراین برای اطلاع دقیق ازهزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

قیمت کمپ ترک اعتیاد در شیراز

نحوه پذیرش درکمپ ترک اعتیاد در شیراز به چه صورت است؟

افراد بیمار اعتیاد که مصرف کننده مواد مخدر یا الکل می باشند و تمایل به ترک مصرف و بهبودی کامل دارند پس از مراجعه به مرکز ترک اعتیاد مهرآفرین پس از بررسی شرایط جسمانی توسط تیم پزشکی، پذیرش می شوند. پزشکان با تشخیص نوع مواد مصرفی و زمان استفاده از آن مواد یکی از روش های ترک اعتیاد را برای بهبود بیمار انتخاب می کنند. بیمار اعتیاد با مصرف مواد مخدر هم از لحاظ جسمانی هم از نظر روانی آسیب می بیند، بنابراین روان فرد بیمار توسط روان پزشک همزمان با جسم آن پاکسازی می شود و به دلیل این که فرد معتاد ممکن است هر لحظه لغزش کند و به سمت اعتیاد کشیده شود، یک الگوی جدید از زندگی در پیش روی فرد می گذارند تا طبق الگو به زندگی خود ادامه دهد.
برای پذیرش درکمپ ترک اعتیاد فرد بیمار نباید دارای بیماری های قلبی عروقی، فشارخون مزمن، زخم های باز، بیماریهای سایکوز باشد و همچنین سن فرد نباید بالای ۵۵ سال باشد. این شرایط جزو شرایط عمومی پذیرش در مرکز ترک اعتیاد مهرآفرین می باشد که توسط بهترین متخصص ترک اعتیاد به مواد بررسی میشود. همچنین به همراه داشتن یکی از از اعضای درجه ۱خانواده با مدارک شناسایی معتبر از الزامات پذیرش در این کمپ است.
افراد بیمار اعتیاد طی مدت ۲۸ الی ۳۰ روز در کمپ ترک اعتیاد بستری می شوند تا به بهبودی کامل برسند.

ترک اعتیاد در شیراز با دریافت هزینه چه خدماتی را ارئه می دهد؟

بعضی از افراد مصرف کننده به اشتباه فکر می کنند هزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز بسیار بالاست. از این رو برای ترک اعتیاد خود درنگ می کنند. افراد مصرف کننده یا خانواده ها می توانند با مراجعه حضوری یا تماس با شماره مرکز از امکانات و هزینه ها آگاه شوند. کمپ آوای مهرآفرین یک کمپ خصوصی با امکانات لاکچری و ویژه برای افراد بیمار می باشد.
دراین کلینیک کارکنانی دلسوزو زحمت کش که خود را وقف بهبود روح و جسم بیماران کرده اند، مشغول به کار هستند و با همدلی و صبر محیطی آرام و بدون تشنج برای بیماران اعتیاد فراهم کرده اند.کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین دارای کادری مجرب از پزشکان، روانشناس، مددیاران خانواده و مددکار اعتیاد می باشد. که با روش های اصولی فرد معتاد را از لحاظ جسمانی و روانی پاک سازی می کنند.
در کمپ ترک اعتیاد خصوصی مهرآفرین کلاس های مشاوره ای برای افراد بیمار اعتیاد و خانواده های آن ها برگزار می شود. شرکت در این جلسات مشاوره باعث می شود که فرد با دیدن افراد دیگری که دچار اعتیاد هستند احساس تنها و سرخوردگی نداشته باشد. همچنین می تواند تجربیات دیگران را بشنود و از آن ها درس بگیرد. این جلسات برای خانواده های این افراد نیز فوایدی دارد
زیرا به آن ها آموزش می دهند که چگونه با یک فرد بیما راعتیاد رفتار کنند که فرد دچار سرخوردگی نشود و مجددا به مواد مخدر روی نیاورد. به خاطر امکانات ویژه ای که این مجموعه دارد به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز شناخته شده است.
مرکز ترک اعتیاد مهرآفرین بالغ بر ۱۲ سال است که برای خدمت رسانی به افراد بیمار اعتیاد تاسیس شده است و مشغول به فعالیت می باشد.

هزینه کمپ ترک اعتیاد VIP در شیراز

کمپ ترک اعتیاد مجهز مهرآفرین به عنوان مجهزترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز در سال ۱۳۹۵ از سوی شهرداری ‌شهر شیراز معرفی گردیده است.کمپ ترک اعتیاد وی ای پی  دارای امکاناتی به شرح زیر می باشد:
استخر، سونا و جکوزی شیک، سالن های ورزشی و تفریحی مجهز، زمین والیبال، سالن غذا خوری با سرو غذاهایی مناسب، سالن مخصوص جوانان،ا تاق مشاوره، اتاق ویژه خدمات پزشکی، حضور شبانه روزی پزشک، روانشناس و مددیار خانواده و اعتیاد، ارائه خدمات هتلینگ عالی در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق شیراز آماده ی خدمات رسانی به هم میهنان عزیز می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه کمپ ترک اعتیاد vip در شیراز می توانید همه روزه از ساعت۹ صبح الی ۱۹ به آدرس شیراز، شهرک گویم، انتهای خیابان آبشار به صورت حضوری حضوری مراجعه کنید و از مشاوره و تست اعتیاد ما بهره مند شوید.