» » بهترین متخصص ترک اعتیاد در شیراز

بهترین متخصص ترک اعتیاد در شیراز

اعتیاد ممکن است شما را به منجلاب بکشد و روی خانواده شما تاثیر منفی ای بگذارد. اعتیاد زن و مرد ندارد و ممکن است برای هر جنسیتی و در هر سنی اتفاق بیفتد. امروزه سن اعتیاد نیز بسیار پایین آمده است. قدم اول برای ترک اعتیاد این است که باور کنید اعتیاد یک بیماری قابل درمان است و هرچه زودتر باید برای ترک آن چاره ای بیندیشید. اگر شما به دنبال یک موسسه ترک اعتیاد در شیراز می باشید ما به شما کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین با سابقه ی فعالیت بیش از ۱۲ سال را معرفی می کنیم. مرکز کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین با کادری متشکل از بهترین متخصصان ترک اعتیاد در شیراز در خدمت گذاری به مردمان عزیز کشورحاضر شده است.

بهترین متخصص ترک اعتیاد در تهران

بهترین متخصص ترک اعتیاد در شیراز را بشناسید

یک کمپ ترک اعتیاد خوب باید از بهترین متخصصین ترک اعتیاد در کادر درمانی خود استفاده کند، تا متخصص با ارائه  روش های نوین  اقدام به ترک اعتیاد بیماران کند. درمان بیماری های مختلف نیاز به تخصص های ویژه دارد، اما مسلما یک پزشک متعهد و مجرب، علاوه بر استفاده از تخصص خود باید رفتار مناسبی نیز با بیمارانش داشته باشد و رازدار آن ها باشد تا بیماران همکاری های لازم را با کادر درمانی انجام دهند. همین باعث می شود که روند مراجعات بعدی و مدت طول درمان با انگیزه و احساس مثبت تری تداوم می یابد.
بعضی از افراد قصد دارند به تنهایی اعتیاد را ترک کنند، این کارغیر ممکن نیست ولی با وجود کمک های افراد خانواده باز هم پروسه ای سخت و پیچیده می باشد و ممکن است خطراتی نیز به همراه داشته باشد. از این رو ترک اعتیاد حتما باید زیرنظر پزشک متخصص ترک اعتیاد صورت بگیرد تا فرد معتاد هم از لحاظ جسمانی و هم روانی درمان شود.
یک متخصص ترک اعتیاد خوب با توجه به شرایط هر فرد تشخیص می دهد که چه نوع درمان و چه دوره زمانی برای بستری فرد معتاد لازم است، سپس درمان را آغاز کرده و در مرکز ترک اعتیاد بستری می شود. 

بهترین متخصص ترک اعتیاد چه ویژگی هایی دارد؟

یک متخصص ترک اعتیاد خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد:
·برقراری ارتباط موثر و پایدار با بیماران و خانواده آن ها
·همراه و همدل و متعهد نسبت به درمان بیماران
·صبر و شکیبایی داشته باشد
·گذراندن دوره های مختلف مرتبط با درمان اعتیاد
·آشنایی کامل با بیماری اعتیاد و ارائه بهترین راه کارهای درمانی
پزشکان متخصص کمپ مهرآفرین دارای تمام ویژگی های ذکر شده هستند و طی مدت ۱۲ سال فعالیت کمپ، درصد موفقیت درمان اعتیاد بیماران بسیار بالا بوده است. چون بیماران با کادر درمانی ارتباط موثر برقرار می کنند و این باعث می شود سرعت روند ترک اعتیاد بالا رود.
بیمار پس از ترخیص نیز همیاری متخصص ترک اعتیاد را همراه خود دارد و باید از داروهایی که متخصص ترک اعتیاد تجویز کرده تا مدت ها استفاده نماید تا طول درمان بیمار کامل شود. همچنین باید به توصیه های متخصص گوش فرا دهد تا مجددا گرفتار اعتیاد نشود.

شرایط لازم جهت پذیرش در کمپ ترک اعتیاد

فرد مصرف کننده برای پذیرش در کمپ ترک اعتیاد باید به همراه یکی از بستگان درجه۱ و مدارک معتبر شناسایی به مرکز مراجعه کند. فرد بیمار نباید بالای ۵۵سال سن داشته باشد و دارای بیماری های قلبی وعروقی باشد، فرد پس از دارا بودن شرایط عمومی از طرف کمپ پذیرش می شود. سپس فرد بیماراعتیاد از لحاظ جسمانی و روحی مورد بررسی قرار می گیرد و متخصص ترک اعتیاد با توجه به مواد مخدر مصرفی بیمار و میزان استفاده از مواد مخدر یکی از روش های ترک اعتیاد برای فرد را در نظر می گیرد و فرد معتاد را تحت معالجه قرار می دهد. 

امکانات کمپ ترک اعتیاد در شیراز

کمپ ترک اعتیاد خصوصی مهرآفرین بیش از ۱۲سال است که تحت نظارت سازمان بهزیستی مشغول به فعالیت می باشد و یکی از بهترین و قدیمی ترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز شناخته شده است و در سال ۱۳۹۵ به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز مورد تقدیر قرار گرفته است. 
در موسسه ترک اعتیاد مهرآفرین کادری متشکل از متخصص ترک اعتیاد ، روانشناس، مددکاراعتیاد و مددیار خانواده، گرد هم آمده اند و به افراد مصرف کننده مواد مخدر و الکل خدمت رسانی می کنند.
جلسات مشاوره ای برای افراد مصرف کننده مواد مخدرو خانواده های آن ها در کمپ دایر می شود که افراد با شرکت در این جلسات در می یابند که تنها نیستند و با افراد با سابقه ی ترک اعتیاد آشنا می شوند و از تجربیات آنان بهره مند می شوند و خانواده ها نیز نحوه ی برخورد و رفتار با فرد بیمار اعتیاد را آموزش می بینند تا باعث سرخوردگی بیماران نشوند و بهتر بتوانند در مسیر ترک اعتیاد پشتیبان آن ها باشند.
کمپ مهرآفرین تمام تلاش خود را کرده است که با استفاده از به روزترین تکنولوژی های دنیا و روش های مدرن ترک اعتیاد و با بهره گیری از بهترین متخصصین ترک اعتیاد در شیراز به بهبودی بیماران اعتیاد کمک ویژه ای کند.

متخصص ترک اعتیاد حرفه ای در شیراز

امکانات  VIP کمپ با بهره گیری از بهترین متخصصان ترک اعتیاد

یک مرکز ترک اعتیاد مجهز باید ازامکانات رفاهی خوبی برخوردار باشد، زیرا فرد معتاد در زمان ترک اعتیاد بیشتر از هرچیز به آرامش نیازدارد.
کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین دارای کادری دلسوز، مجرب و متعهد است که آموزش های لازم جهت برخورد با فرد بیمار اعتیاد را دیده اند و خود را وقف سلامت روحی و جسمی بیماران کرده اند و با صبر و همدلی جوی آرام و به دور از تشنج را برای بیماران اعتیاد فراهم ساخته اند.
کمپ مهرآفرین با بهره گیری از متخصصان ترک اعتیاد حاذق به بیماران کمک خواهد کرد تا ترک اعتیاد آن ها بدون بازگشت باشد.
مرکز ترک اعتیاد خصوصی مهرآفرین دارای امکانات لاکچری از قبیل: استخر- سونا – جکوزی - سالن های ورزشی و تفریحی - اتاق مشاوره - زمین والیبال - اتاق ویژه خدمات پزشکی - حضورمستمر و شبانه روزی روانشناس، مددیار خانواده و اعتیاد و متخصص خوب ترک اعتیاد در شیراز می باشد.
همچنین این مرکز دارای خدماتی از جمله ارجاع، مشاوره های تخصصی و خدمات روانشناختی ویژه خارج از محدوده شیراز و اطراف می باشد.

هزینه بستری در کمپ با بهترین متخصصان ترک اعتیاد شیراز

قیمت بستری در کمپ ترک اعتیاد خصوصی از کمپ های ترک اعتیاد دولتی به مراتب بیشتر است. ولی کمپ ترک اعتیاد خصوصی دارای امکاناتی بهتر می باشد که شرایط زندگی و شرایط ترک را برای افراد بیماراعتیاد راحت تر کرده است. همین افزایش امکانات هزینه هایی در بر دارد. ولی افراد بیمار یا خانواده های آن ها اصلا نگران هزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز نباشند. زیرا مرکز مهرآفرین طرف قرارداد با ارگان های دولتی نیز می باشد و این سازمان ها موظف هستند مقداری از این هزینه ها را پرداخت نمایند. همچنین هزینه بستری فرد بیمار با توجه به شرایط و نوع مواد مخدر مصرفی متغیر است، زیرا روش های ترک اعتیاد هرگونه مواد مخدر با دیگری متفاوت می باشد.
مرکز مهرآفرین به افرادی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی یا سازمان بهزیستی باشند و یا دارای معرفی نامه از اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان فارس و خیریه های تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان فارس هستند تخفیفاتی در نظر گرفته است و همچنین افراد دارای دفترچه درمانی شرکت بیمه آناهید و کارت عضویت خانه کارگر(حتی اقوام درجه ۱) از تخفیفات 10 تا 40 درصدی هزینه پذیرش بهره مند می گردند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه بستری در کمپ و یا آشنایی بیشتر با امکانات کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین می توانید با شماره 09173366355 تماس خاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
مشاورین و متخصصین ما همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ در خدمتگزاری به شما حاضر هستند و یا اگر افراد بیمار یا خانواده ها میخواهند به صورت حضوری در کمپ حاضر شوند میتوانند به آدرس شیراز،شهرک گویم، انتهای خیابان آبشار، مراجعه کنند و از تست اعتیاد ما نیز استفاده کنند.