» » کمپ ترک اعتیاد دولتی شیراز

کمپ ترک اعتیاد دولتی شیراز

کمپ ترک اعتیاد دولتی

با توجه به تبلیغات فراوانی که برای پیشگیری ازاعتیاد صورت گرفته است میبینیم که تعداد معتادین روز به رو بیشتر می شود. و سن اعتیاد به طرز باور نکردنی پایین آمده است. همچنین در سال های اخیر متوجه تعدد کمپ های ترک اعتیاد درسراسر جهان شده ایم. تعداد افرادی که برای درمان اعتیاد خود از کمپ های ترک اعتیاد استفاده می کنند نیز به مراتب بیشتر شده است. با این وجود ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که دربین کمپ‌هایی که درحوزه ترک اعتیاد به فعالیت مشغول هستند کدامیک ویژگی‌ها و معیارهای درست را دارند؟ در این مقاله به شما کمک می کنیم تا با ویژگی‌های یک کمپ مناسب آشنا شوید و بتوانید بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز را انتخاب کنید.

آشنایی با کمپ ترک اعتیاد دولتی در شیراز

در حال حاضر کمپ های متعددی چون کمپ ترک اعتیاد دولتی،VIP، خصوصی و غیره مشغول به فعالیت هستند و بیماران را پذیرش خواهند کرد. کمپ ترک اعتیاد آوای مهرآفرین دارای امکانات خصوصی می باشد ولی زیرنظر مراکز دولتی به فعالیت پرداخته است. این مرکز توان بخشی طرف قرارداد با سازمان های دولتی است از این جهت میتوان گفت مهرآفرین یک کمپ ترک اعتیاد دولتی در شیراز نیز به شمار می رود، که امکانات خصوصی دراختیار بیماران قرارمی دهد.
مرکز ترک اعتیاد مهرآفرین با رعایت استانداردها و قوانین و اصول کمپ های ترک اعتیاد می تواند بهترین امکانات را در اختیار مدد جویان خود قرار دهد. شما باید دقت و تحقیقات لازم را برای پیدا کردن یک کمپ مطمئن انجام دهید تا بهترین کمپ ترک اعتیاد دولتی یا خصوصی را برای ترک اعتیاد خود یا اطرافیانتان انتخاب کنید.
کمپ ترک اعتیاد دولتی درشیراز باید تحت نظارت ارگان های دولتی اداره شود و با آن ها قراردادی داشته باشد که افراد بیمار بتوانند، از مزایای این ارگان های دولتی بهره مند شوند. کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین نیز قرارداد های لازم را با سازمان های دولتی دارد که به کلیه بستگان درجه 1 افراد دارای کارت عضویت خانه کارگر، افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی، افراد دارای معرفی نامه از اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس و خیریه های تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان فارس و همچنین افراد دارای دفترچه درمانی شرکت بیمه آناهید تخفیفات 10 تا 40 درصدی هزینه پذیرش تعلق میگیرد.
کمپ ترک اعتیاد مجهز آوای مهرآفرین دارای امکانات بسیارعالی می باشد و تمام تلاش خود را کرده است تا تمام افراد بیمار اعتیاد بتوانند از خدمات کمپ استفاده کنند. بنابراین با نهادهای دولتی قرارداد بسته است که افراد بتوانند از مزایای آن ها استفاده کنند و هزینه های خود را کاهش دهند. ازاین روکمپ مهرآفرین با امکانات خصوصی میتواند به عنوان یک کمپ ترک اعتیاد دولتی در شیراز نیز به بیماران خدمت رسانی کند.

بهترین کمپ ترک اعتیاد دولتی در شیراز

بهترین کمپ ترک اعتیاد دولتی در شیراز

خدماتی که در برخی از کمپ های ترک اعتیاد دولتی به افراد بیمار ارائه می شود بسیار کمتر از خدمات رسانی کمپ های خصوصی می باشد و فاقد امکانات تفریحی می باشند. در صورتی که محیط کمپ های ترک اعتیاد باید به گونه ای باشد که بیمار را سرگرم کند و حواس بیمار را از مصرف مواد مخدر پرت کند.
کمپ ترک اعتیاد آوای مهرآفرین دارای کادر پزشکی متخصص شامل پزشک، روانشناس، مددکار اعتیاد و مددیارخانواده بیش از۱۲ سال است که در شهر شیراز مشغول به خدمت رسانی است. موسسه ترک اعتیاد مهرآفرین با بهره گیری از فضایی آرام و تفریحی مجهز به استخر، سونا، جکوزی، باشگاه ورزشی، زمین والیبال، غذاخوری های مجلل، کمپ لاکچری اعتیاد و ارائه خدمات هتلینگ به بیماران در یکی از دنج ترین شهرک های شیراز آماده ی خدمات رسانی می باشد.
توجه به مواد غذایی بیماران و ارائه یک رژیم غذایی مناسب از خصوصیات یک کمپ خوب است، چون اعتیاد تمام بدن فرد بیمار را درگیر خود کرده است. اگر تغذیه بیمار مناسب نباشد صدمات وارده از اعتیاد بیشتر خواهد شد. همچنین تغذیه مناسب باعث می شود به شرایط جسمی و روحی بیمار کمک به سزایی شود.
مرکز ترک اعتیاد دولتی نیز مثل سایر کمپ ها دارای هزینه هایی است و افراد به اشتباه فکر میکنند که موسسه ترک اعتیاد دولتی بدون هیچ هزینه ای اقدام به بستری افراد میکند و افراد مصرف کننده بدون تحقیقات یکی از مراکز ترک اعتیاد نامطمئن را انتخاب می کنند. کمپ ترک اعتیاد آوای مهرافرین به عنوان یک کمپ دولتی ترک اعتیاد با خدمات خصوصی و ویژه خدمات رسانی میکند و کارکنانی دلسوز، مجرب، متعهد و با انگیزه را استخدام کرده است که خود را وقف سلامت روحی و جسمی بیماران کرده اند و با صبر و همدلی جوی آرام و بدون تشنج را برای بیماران اعتیاد فراهم آورده اند. کارکنان این مرکز آموزش های لازم جهت برخورد با فرد بیمار اعتیاد را دیده اند. زیرا باید با افراد معتاد به درستی برخورد شود تا اعتماد به نفس از دست رفته ی خود را بازیابند.

در کمپ ترک اعتیاد دولتی شیراز چه می گذرد؟

در کمپ های ترک اعتیاد پزشکان با روش های مختلفی به ترک اعتیاد بیماران می پردازند. یکی از این روش ها به سم زدایی معروف است که به معنای تعویض خون افراد می باشد. در موسسه آوا مهر آفرین سم زدایی فوق سریع در کمپ توسط بهترین متخصصان انجام می شود. روش های ترک اعتیاد با توجه به مواد مصرفی فرد متفاوت میشود. به همین خاطر وضعیت بیمار به محض ورود به مرکز ترک اعتیاد باید بررسی شود و با توجه به مواد مصرفی فرد یکی از روش های ترک اعتیاد برای فرد بیمار در نظر گرفته می شود. همچنین فرد تحت نظر روان پزشکان حاذق باید از لحاظ روانی نیز مورد معالجه قرار بگیرد. پاکسازی روانی فرد نقش بسیار مهمی در ترک اعتیاد دارد زیرا فرد بیمار هر لحظه ممکن است دچار لغزش شود و دوباره به سمت مواد مخدر کشیده شود.
جلسات مشاوره برای افراد بیمار و خانواده ها دایر می شود که باعث می شود فرد دیگر احساس تنهایی نکند و متوجه شود که افراد زیادی شرایطی مشابه آن را دارند و با کسانی که اعتیاد خود را ترک کرده اند نیز ملاقات و گفتگو میکنند و روحیه می گیرند. همچنین این جلسات مشاوره به خانواده ها آموزش می دهد که چگونه با یک فرد معتاد رفتار کنند.

هزینه کمپ دولتی ترک اعتیاد

قیمت بستری در کمپ ترک اعتیاد دولتی شیراز با کمپ های خصوصی متفاوت تر است ولی باید در نظر داشت که کمپ های دولتی خدمات کمتری نیز ارائه خواهند داد و قابل قیاس با امکانات VIP کمپ های خصوصی نمی باشد. فرد بیمار برای ترک اعتیاد خود به محل اقامتی نیاز دارد که از لحاظ بهداشتی و تغذیه بسیارمناسب باشد. خانواده ها و افراد مصرف کننده گاهی بخاطر هزینه کمپ ترک اعتیاد، کمپ های دولتی را انتخاب می کنند و هیچ گونه تحقیقاتی به عمل نمی آورند. باید گفت این کار بسیار اشتباهی است زیرا باعث می شود. فرد در یک کمپ نا مطمن بستری شود و نتیجه ای نگیرد و نا امید به اعتیاد خود بازگردد. به همین خاطر برای انتخاب بهترین کمپ دولتی در شیراز باید تحقیقات زیادی را انجام دهید. هزینه بستری در کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین با توجه به امکاناتی که در اختیارافراد قرار می دهد بسیار مناسب است زیرا هدف کمپ ترک اعتیاد آوای مهرآفرین این است که افراد بیمار اعتیاد در محیطی آرام ولاکچری بتوانند به راحتی اعتیاد خود را کنار بگذارند و سلامتی خود را به دست بیاورند.
برای اطلاع دقیق از هزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز با شماره ی درج شده در سایت تماس بگیرید و ازمشاوره رایگان ما استفاده کنید، همچنین می توانید به آدرس شیراز، شهرک گویم، انتهای خیابان آبشار، کمپ ترک اعتیاد آوای مهر آفرین مراجعه کرده و از مشاوره ی حضوری و تست اعتیاد ما استفاده کنید.