» » هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی

هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی

کمپ ترک اعتیاد خصوصی و هزینه های آن

اعتیاد یک بیماری چند بعدی است که به شدت بر روی روان و بدن فرد معتاد تاثیر می گذارد، از این رو باید به پاکسازی روان بیمار نیز توجه شود. درکمپ های ترک خصوصی به خوبی به این امر، رسیدگی می شود و حتی پس از بهبودی کامل جسمی فرد بیمار را تنها نمی گذارند و جلسات مشاوره را پس از بهبودی نیز برگزار می نمایند. فرد بیمار برای ترک اعتیاد نیاز به آسایش و رفاه دارد، بنابراین کمپ های خصوصی، دارای امکانات رفاهی و تفریحی ویژه ای می باشند تا بیمار در دوره ی ترک احساس راحتی داشته باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با یک کمپ ترک اعتیاد خصوصی واقع در شیراز آشنا کنیم تا با اطلاعات کافی مناسب ترین کمپ ترک اعتیاد را انتخاب کنید.

هزینه بستری در کمپ های خصوصی ترک اعتیاد چقدر است؟

هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی مهرآفرین با توجه امکانات با کیفیتی که در اختیار بیماران می گذارد بسیار مقرون به صرفه می باشد. امکانات ویژه ی این کمپ شامل استخر، سونا، جکوزی، سالن های ورزشی و تفریحی، سالن مخصوص جوانان،زمین والیبال، اتاق مشاوره، سالن غذاخوری همراه با غذاهای با کیفیت متناسب با شرایط بیماران، اتاق پزشک که به صورت مستمر در کمپ مشغول به فعالیت هستند، می باشد. این کمپ به رژیم غذایی افراد بسیار توجه می کند زیرا اعتیاد باعث می شود بدن فرد از ویتامین های لازم تحلیل برود این موضوع یکی از اصلی ترین ویژگی های یک کمپ خوب به شمار می رود. 
نگران هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی نباشید زیرا کمپ مهرآفرین طرف قرارداد با سازمان های دولتی نظیر بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی می باشد که باعث شده قیمت کمپ ترک اعتیاد خصوصی بسیار مناسب باشد، زیرا به افراد تحت پوشش این سازمان ها تخفیفات ۱۰تا ۴۰ درصدی تعلق می گیرد. همچنین افراد دارای معرفی نامه از اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس وخیریه های تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان فارس شامل این تخفیفات می شوند و افرادی که یکی از اقوام درجه ۱ آن ها دارای کارت عضویت خانه کارگر باشند یا دفترچه بیمه درمانی آناهید داشته باشند از این قاعده مستثنا نمی باشند. بنابراین هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی برای شما بسیار به صرفه می شود. همجنین برای اطلاع بیشتر از چگونگی محاسبه هزینه کمپ ترک اعتیاد دولتی به شما پیشنهاد میکنیم مقاله هزینه های کمپ ترک اعتیاد دولتی را مطالعه کنید.
برای اطلاعات لازم در جهت قیمت بستری درمرکز خصوصی مهرآفرین می توانید با شماره ۰۹۱۷۳۳۶۶۳۵۵ تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. برای مراجعه حضوری نیز می توانید به آدرس شیراز، شهرک گویم انتهای خیابان آبشار مراجعه کنید و از تست اعتیاد مرکز ما استفاده کنید. مشاوران ما همه روزه از ساعت ۹صبح الی ۱۹ آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

شرایط ورود به کمپ ترک اعتیاد خصوصی


شرایط ورود به مرکز خصوصی ترک اعتیاد

فرد بیمار اعتیاد یا با خواست خود یا به اجبار اطرافیان، به همراه یکی از اقوام درجه ۱ و همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر به مرکز خصوصی ترک اعتیاد می رود و پس از دارا بودن شرایط عمومی که شامل سن زیر ۵۵ سال و نداشتن بیماری های قلبی عروقی، فشارخون مزمن، زخمهای باز و بیماری های سایکوز می باشد، فرد بیمار توسط مدیریت کمپ پذیرش می شود و با توجه به شرایط به مدت ۲۸روز در کمپ بستری می شود.
 درکمپ ترک اعتیاد خصوصی پس از پذیرش فرد پزشک متخصص شرایط جسمی و روحی فرد را بررسی می کند و آزمایش های لازم را از فرد می گیرد و با توجه به شرایط فرد و نوع مواد مخدر مصرفی یکی از روش های ترک اعتیاد را برای بیمار استفاده می کند. با توجه به رسیدگی بسیار خوبی که در مراکز ترک خصوصی صورت می گیرد، هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی بسیار مقرون به صرفه می باشد. این کمپ برای بانوان بیمار اعتیاد نیز کمپی مجزا و بی نظیر راه اندازی کرده است که هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی بانوان نیز، بسیار مناسب در نظر گرفته شده است.

در کمپ ترک اعتیاد خصوصی چه می گذرد؟

مرکز ترک اعتیاد خصوصی مهرآفرین به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد خصوصی در شیراز و در جنوب ایران شناخته شده و از این جهت در سال ۱۳۹۵ از سوی شهرداری شیراز مورد تقدیر قرارگرفته است.کمپ خصوصی آوای مهرآفرین با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا روش های ترک اعتیاد نوین و جدیدی در اختیار بیماران اعتیاد می گذارد. استفاده از روش های جدید ترک اعتیاد باعث می شود که فرد دوره ی ترک اعتیاد را به راحتی سپری کند و سریعتر به بهبود کامل برسد. هزینه کمپ خصوصی ترک اعتیاد به همین روش های به کار برده شده برای فرد بیمار بستگی دارد.  
اعتیاد علاوه بر مشکلات جسمی ای که برای فرد ایجاد می کند سبب آسیب های روحی و روانی نیز می شود، از این رو روانشناس و مشاور روحیات فرد بیمار را بررسی می کنند و هم زمان با ترک جسمانی به پاکسازی روان فرد نیز مشغول می شوند. اگر روان فرد ازاعتیاد پاک نشود ممکن است با لغزشی کوچک مجددا به سمت اعتیاد بازگردد.
ما برای شما فضایی درکمپ مهرآفرین ایجاد کرده ایم که عاری از هرگونه مواد ممنوعه می باشد و هیچ نوع دسترسی به مواد مخدر وجود ندارد. در موسسه ترک اعتیاد خصوصی تمامی امکانات رفاهی و تفریحی برای بیماران فراهم شده است تا بیماران دراین محیط کمتر دچار انزوا شوند.کارکنان دلسوز و متعهد کمپ، آموزش های لازم جهت رفتار صحیح با فرد معتاد را دیده اند و به آن ها توجه ویژه ای می کنند و خود را وقف سلامت جسم و روح بیماران می کنند تا سلامت خود را سریع تر به دست بیاورند. همچنین هزینه کلینیک خصوصی ترک اعتیاد را برای بیماران بسیار مناسب در نظر گرفته ایم تا تمامی افراد در کنار امکانات رفاهی بتوانند، ترک اعتیادی بدون استرس و بی بازگشت داشته باشند.

خدمات مرکز ترک اعتیاد خصوصی در شیراز

مرکز کلینیک ترک اعتیاد مهرآفرین با داشتن محیطی آرام و خوش آب و هوا در شیراز (شهرک گویم) و تیم درمانی مجرب و متخصص شامل پزشک، روانشناس، مددیار خانواده و مددکاراعتیاد بیش از ۱۲ سال است که مشغول به فعالیت می باشد و دارای مجوز از سازمان بهزیستی و تاییدیه از اداره ی بهداشت و تاییدیه ایمنی از سازمان آتش نشانی کشور می باشد. 
 درکمپ مهرآفرین به پاکسازی روان فرد بیمار بسیار اهمیت داده می شود زیرا فرد معتاد همیشه در خطر لغزش است و اگر از لحاظ روحی درمان نشود، ممکن است مجددا به اعتیاد روی اورد از این رو روانشناس برای او الگوی روانشناختی متناسب با شخص ترتیب می دهد که طبق الگوی جدید به زندگی ادامه دهد. همچنین جلسات مشاوره برای افراد بیماراعتیاد ترتیب می دهند که فرد با دیگر افراد معتاد آشنا شود و از تجربیات آن ها استفاده کند شرکت در این جلسات باعث می شود که فرد کمتر دچار انزوا شود و اعتماد به نفس از دست رفته ی خود را بازگرداند هچنین خانواده های این افراد یاد می گیرند که با بیمار اعتیاد چگونه رفتار کنند که به سمت مواد مخدر و زندگی قبلی خود باز نگردد. این جلسات پس از ترخیص بیمار نیز تشکیل می شود که برای ترک اعتیاد متداوم بسیار مناسب می باشند.