» » هزینه کمپ ترک اعتیاد دولتی

هزینه کمپ ترک اعتیاد دولتی

قیمت کمپ ترک اعتیاد دولتی در شیراز

از آن زمان که هر فرد بدون هیچ تخصصی درخانه یک مرکز ترک اعتیاد شخصی راه می انداخت و به تنهایی اقدام به ترک کردن اعتیاد می کرد، سال ها گذشته است. امروزه کمپ های ترک اعتیاد متعددی برای درمان افراد گرفتار اعتیاد تشکیل شده است. اگرقصد ترک اعتیاد دارید و به دنبال بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز می باشید باید تحقیقات زیادی به عمل بیاورید. بنابراین ما دراین مقاله سعی داریم به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

هزینه کمپ دولتی ترک اعتیاد چقدراست؟

قیمت کمپ دولتی ترک اعتیاد با توجه به این که تحت نظارت ارگان های دولتی قرار دارد، بسیار مناسب تر از سایر کمپ ها می باشد. به همین دلیل موسسه ترک اعتیاد دولتی تخفیفاتی برای افراد بیمار در نظر می گیرد و نیمی از هزینه های ترک اعتیاد را ارگان دولتی وابسته به کمپ متحمل می شود.
کمپ ترک اعتیاد آوای مهرآفرین نیز شامل این تخفیفات می باشد، بنابراین افراد مصرف کننده یا خانواده هایی که نگران هزینه های سرسام آورکمپ های ترک اعتیاد هستند نباید دیگر نگران باشند. چون مرکز ترک اعتیاد مهرآفرین هدفی جز بهبود کامل بیماران ندارد و با امکانات ویژه ای که در اختیار بیماران میگذارد هزینه کمپ های ترک اعتیاد دولتی را از بیمار دریافت می کند تا بتوانند به راحتی اعتیاد را ترک کرده و به زندگی خود بازگردند.
برای اطلاع دقیق از قیمت کمپ ترک اعتیاد دولتی می توانید با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

کمپ ترک دولتی مهر آفرین چه خدمات ارائه می دهد؟

مرکز ترک اعتیاد مهرآفرین بالغ بر ۱۲سال است که تحت نظارت سازمان بهزیستی به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد مشغول به فعالیت می باشد. کمپ ترک اعتیاد آوای مهرآفرین امکانات ویژه ای برای افراد بیمار اعتیاد دارد و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا از روش های نوین برای ترک اعتیاد بیماران استفاده می کند.
موسسه ترک اعتیاد مهرآفرین دارای کادری مجرب از پزشکان، روانشناسان، مددکاراعتیاد، مددیار خانواده می باشد که به صورت شبانه روزی و مستمر در مرکز ترک اعتیاد به خدمت رسانی به بیماران مشغول هستند. همچنین دارای کارکنان دلسوز و زحمت کش است که آموزش های لازم جهت برخورد با افراد بیمار اعتیاد را دیده اند و خود را وقف سلامت روحی وجسمی بیماران کرده و با صبر و همدلی جوی ارام برای این افراد ایجاد کرده اند.

تخفیف کمپ ترک اعتیاد دولتی مهر آفرین برای چه ارگان هایی است؟

کمپ اعتیاد مهرآفرین طرف قرارداد با ارگان های دولتی نظیر کمیته ی امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی نیز می باشد. از این رو مرکز مهرآفرین به عنوان یک کمپ ترک اعتیاد دولتی در شیراز  نیز شناخته می شود و افراد تحت پوشش این ارگان ها از امتیازات ویژه که شامل تخفیف های ۱۰تا ۴۰ درصدی هستند بهره مند می شوند.
همچنین افراد دارای معرفی نامه از اداره ی پیشگیری و سازمان دهی آسیب دیدگان اجتماعی، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس وخیریه های تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان فارس و دارای دفترچه درمانی شرکت بیمه آناهید از این قاعده مستثنا نیستند، حتی اگر یکی از اقوام درجه ۱ فرد دارای کارت عضویت خانه کارگر باشند، میتوانند ازاین تخفیفات استفاده کنند و ازامکانات خصوصی کمپ ترک اعتیاد استفاده کنند و هزینه کمپ ترک اعتیاد دولتی را پرداخت کنند.

امکانات و هزینه های کمپ دولتی شیراز

امکانات کمپ دولتی ترک اعتیاد مهر آفرین در شیراز چگونه است؟

مرکز ترک اعتیاد مهرآفرین جزو یکی از بهترین کمپ های ترک اعتیاد در شیراز شناخته شده است و به علت تعدد پرونده های موفق از افرادی که با ترک اعتیاد در این موسسه توانسته اند به زندگی عادی خود بازگردند در سال ۱۳۹۵ توسط شهرداری شیراز تقدیر و قدردانی گردیده است.
کمپ Vip ترک اعتیاد مهرآفرین دارای محیطی آرام و دلنشین و امکانات تفریحی بی نظیری می باشد. استخر، سونا، جکوزی، سالن های ورزشی و نفریحی، زمین والیبال، سالن غذا خوری، سالن آموزشی، سالن مخصوص جوانان، اتاق مشاوره، اتاق ویژه خدمات پزشکی، حضور مستمر روانشناس و مدد یاران خانواده و اعتیاد، ارائه خدمات هتلینگ و منوی غذایی مناسب از امکانات کمپ ترک اعتیاد آوای مهرآفرین به شمار می روند. مرکز ترک اعتیاد مهرآفرین در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق شهر شیراز در شهرک گویم واقع شده است.
با حسابی سرانگشتی متوجه می شوید که با توجه به امکانات بی نظیری که این مرکز در اختیار بیماران قرار می دهد جزوی از بهترین کمپ های ترک اعتیاد شیراز می باشد و قیمتی مناسب در حدود هزینه کمپ ترک اعتیاد دولتی از مراجعه کنندگان طی چند مرحله می گیرد.
برای اطلاع دقیق از قیمت کمپ ترک اعتیاد می توانید حضورا به مرکز ترک اعتیاد مهرآفرین مراجعه کنید، مشاوران ما همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ در خدمت افراد مصرف کننده مواد مخدر و خانواده های آن ها می باشند. این افراد می توانند از مشاوره ی حضوری و تست اعتیاد ما بهره مند شوند.
آدرس کمپ اعتیاد مهرآفرین: شیراز، شهرک گویم، انتهای خیابان آبشار

انواع کمپ ترک اعتیاد

هرفرد با هر شرایطی که داشته باشد می تواند مرکز ترک اعتیاد مناسبی پیدا کند، ما درکشور چهار نوع ازکمپ های ترک اعتیاد را داریم که به شرح زیر می باشند:

1- کمپ ترک اعتیاد رایگان

 مراکز ترک اعتیاد رایگان با اهداف خاصی که برای منافع کشوراست تاسیس شده‌اند و در مقابل خدماتی که ارائه می دهند منافعی کسب می‌کنند. پس باید خدماتی مطمئن و استاندارد ارائه دهند و به افراد بیمار اعتیاد احترام بگذارند. این کمپ ها به شناسایی افراد معتاد و به اصطلاح کارتن خواب می پردازند و زمینه ی نجات آن ها را از منجلاب اعتیاد فراهم می سازند.
حمایت از این افراد باعث می شود که زندگی آن ها متحول شود و ازگرما وسرمای شدید هوا جان سالم به در ببرند. در برخی ازاین کمپ ها برای افرادی که رو به بهبودی هستند کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای در رشته های مختلف تشکیل می شود که باعث می شود افراد در یک حرفه آموزش ببینند و پس از بهبودی کامل در آن حرفه مشغول به کار شوند. مرکزی که بهترین خدمات را به بیمار ارائه دهد، بهترین کمپ ترک اعتیاد رایگان است.

2- کمپ ترک اعتیاد دولتی

هزینه کمپ ترک اعتیاد دولتی از قیمت سایر کمپ ها مناسب تراست و خدماتی که به بیماران ارائه می دهد به نسبت هزینه کمپ خصوصی ترک اعتیاد کمتر است. موسسات ترک اعتیاد دولتی به علت این که طرف قرارداد با نهادهای دولتی هستند، هزینه پایین تری از بیماران دریافت می کنند و مقداری از هزینه را سازمان های دولتی پرداخت می کنند. مراکز دولتی ترک اعتیاد برای افراد کم بضاعت و افرادی که توانایی پرداخت پول زیادی ندارند توصیه می شود.
کمپ ترک اعتیاد خصوصی:کمپ های ترک اعتیاد خصوصی شامل امکانات ویژه ای برای افراد دارای بیماری اعتیاد هستند. و بهترین کادر پزشکی و درمانی را استخدام میکنند که به صورت شبانه روزی به بیماران خدمات رسانی می کنند. همچنین دارای امکانات تفریحی بسیاری نیز می باشند. در مراکز ترک اعتیاد خصوصی فرد مصرف کننده در قبال خدماتی که دریافت می کند هزینه ترک اعتیاد را پرداخت می کند.

3- کمپ ترک اعتیاد فوق خصوصی یا VIP

 هزینه کمپ های ترک اعتیاد VIP  از قیمت مراکز ترک اعتیاد دولتی بسیار بالاتر است و جزوی از کمپ های خصوصی به شما می روند. ولی در این کمپ ها برای افراد بیمار امکانات بهتری در نظرگرفته شده است تا بیمار در رفاه کامل سلامتی خود را به دست بیاورد.