» » بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز

بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز

بهترین کمپ ترک اعتیاد شیراز

 
آمار اعتیاد روز به روز در حال افزایش است، همین سبب شده که شاهد تاسیس تعداد بی شماری از کمپ های ترک اعتیاد مجاز و غیر مجاز در کشور باشیم. برای پیدا کردن یک کمپ ترک اعتیاد معتبر باید اطلاعات بالایی در این زمینه داشته باشید و تحقیقات لازم را انجام دهید. ما برای انتخاب یک موسسه ترک اعتیاد خوب در شیراز به شما کمک خواهیم کرد. از این رو، در این مقاله قصد داریم بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز را به شما معرفی کنیم و شما را با امکانات این کمپ ترک اعتیاد مجهز آشنا کنیم.

شرایط پذیرش در بهترین کمپ ترک اعتیاد شیراز

مرکز کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین بالغ بر ۱۲سال است که در شهر شیراز مشغول به فعالیت می باشد و از این مرکز در سال ۱۳۹۵ به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز توسط شهرداری شیراز تقدیر و معرفی به عمل آمده است. این مرکز دارای مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور نیز می باشد.
برای پذیرش در بهترین مرکز ترک اعتیاد مهرآفرین، فرد بیمار اعتیاد، باید شرایط عمومی کمپ را رعایت کند و به همراه یکی از اقوام درجه۱ و مدارک شناسایی معتبر به مرکز مراجعه نماید. پزشک متخصص ترک اعتیاد، وضعیت جسمانی فرد را مورد بررسی قرار می دهد و طبق مواد مخدر مصرفی و میزان استقاده از آن مواد، فرد را تحت معالجه قرار می دهد. کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی های دنیا، از روش های نوین ترک اعتیاد برای بهبود بیماران استفاده می کند.
 موادمخدرعلاوه برجسم بر روی روان فرد معتاد نیز تاثیر منفی می گذارد بنابرین روانشناسان مرکز هم زمان با ترک جسمانی باید روان فرد بیمار را نیز پاکسازی کنند. فرد بیمارحدود ۲۸ الی ۳۰روز باید در کمپ بستری باشد تا سلامت کامل خود را به دست بیاورد.

معرفی انواع کمپ های ترک اعتیاد

انواع مختلفی از مراکز ترک اعتیاد در کشور وجود دارد که هزینه درمان در آن ها و خدمات با هم متفاوت است.کمپ اعتیاد از نظر روش ورود شامل دو نوع می باشد:
۱-کمپ ترک اعتیاد اجباری:ورود معتاد به کمپ از روی خواسته خود نبوده و ممکن است توسط نیروی انتظامی دستگیر شده باشد یا با حکم قضایی و به واسطه افراد خانواده به این مرکز فرستاده شده باشد. درکمپ های اجباری، کادر درمانی باید از بهترین نوع باشد و بهترین روش برای درمان روحی و جسمی فرد در نظر گرفته شود.
۲-کمپ ترک اعتیاد اختیاری:در این نوع، ورود فرد به اختیار خودش بوده و فرد با تصمیم به ترک اعتیاد، به مرکز ترک اعتیاد مراجعه کرده است. کادر درمانی مرکز، با استفاده از روش درمانی مناسب به بهبود فرد کمک می کنند و بهترین شرایط را برای فرد انتخاب می کنند. همکاری بیمار درکمپ ‌های اختیاری بیشتر است.

کمپ های ترک اعتیاد از لحاظ حمایتی نیز به دو نوع تقسیم می شوند:
۱-کمپ دولتی: این نوع کمپ ها تحت پوشش دولت ساخته می شوند، و خدمات اصلی را به بیماران ارائه می دهند و خدمات اضافه ای ندارند. این مراکز هزینه های به صرفه تری دارند و سازمان بهزیستی نیمی از هزینه های پذیرش را متقبل می شود. بهترین کمپ ترک مواد کمپی است که، با بیماران رفتار مناسبی داشته باشد و باعث سرخوردگی این افراد نشود.
۲-کمپ خصوصی: این نوع کمپ ها با هزینه های شخصی درست شده اند، در این مراکزهزینه درمان از بیمار دریافت می شود و هزینه بستری در این کمپ ها بیشتر است. ولی دارای امکانات ویژه ای برای بیماران می باشد که برای
راحتی فرد بیمار بسیار حائز اهمیت می باشد.

بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟ 

کمپ ترک اعتیاد آوای مهرآفرین از کادری مجرب و متخصص تشکیل شده است که به صورت شبانه روزی در کمپ، مشغول به فعالیت هستند. تیم درمانی مجرب این مرکز شامل بهترین متخصص ترک اعتیاد در شیراز، روانشناس، مددیار خانواده، مددکار اعتیاد می باشد. که مشغول به خدمت رسانی به افراد بیمار اعتیاد هستند. بهترین کلینیک ترک مواد مخدر شیراز، اقدام به استخدام کارکنانی دلسوز و مجرب و متعهد نموده است که آموزش های لازم جهت برخورد با افراد معتاد را دیده اند و خود را وقف سلامت جسم و روح این افراد کرده اند و با همدلی و صبر جوی آرام و به دور از تشویش را فراهم ساخته اند.
افرادی که پس از ورود به کمپ موفق به ترک اعتیاد شده اند و اعتیاد را ترک کرده اند، پس از ترخیص همچنان در خطر لغزش و استفاده مجدد از مواد مخدر قرار دارند، ازاین رو بهترین کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین، جلسات مشاوره ای پس از ترخیص تشکیل می دهد که روی الگوهای روان شناختی افرد کار می کنند و الگوی یک زندگی جدید را در اختیارشان می گذارند، تا طبق الگوی مشخص به زندگی خود ادامه دهند. 
مرکز مهرآفرین به عنوان یک کمپ ترک اعتیاد خوب در شیراز دارای تمام امکانات لازم برای رفاه بیماران می باشد از این رو به عنوان بهترین موسسه ترک اعتیاد در شیراز شناخته شده و به شما معرفی می شود.

امکانات کمپ ترک اعتیاد شیراز


امکانات بهترین کمپ ترک اعتیاد (VIP) درشیراز

بهترین موسسه ترک مواد مخدر در شیراز باید دارای امکاناتی ویژه و لاکچری برای افراد بیمار ترک اعتیاد باشد. زیرا فرد بیمار برای ترک اعتیاد خود به محیطی آرام نیاز دارد تا به راحتی بتواند اعتیاد را ترک کند و به زندگی خود بازگردد. در این مرکز اصول بهداشتی و توجه به غذای مناسب بیماران جزو اصول مهمی است که رعایت می شود که این یک نکته مهم برای انتخاب بهترین کمپ ترک اعتیاد به شمار می رود. به علت این که فرد بیمار به تغذیه ی خود اهمیتی نمی دهد و بدن آن دچارکمبود هایی می باشد و اعتیاد تمام سیستم بدن را تحت تاثیر قرارمی دهد، اگر به تغذیه توجه نشد ممکن است آسیب های بیشتری به بدن وارد شود.
کمپ مهرآفرین یک مرکز خوب ترک مواد مخدر در شیراز است که امکانات ویژه و خاص در اختیار بیمار اعتیاد قرار می دهد. این موسسه دارای فضایی آرام و تفریحی مجهز به استخر-سونا-جکوزی-سالن های ورزشی و تفریحی-زمین والیبال-سالن غذاخوری مناسب با غذاهای عالی-سالن آموزشی-سالن مخصوص جوانان-اتاق مشاوره-اتاق ویژه خدمات پزشکی و حضور شبانه روزی و مستمر روانشناس و مددیاران خانواده و اعتیاد می باشد.

هزینه و تعرفه بستری در بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز

هزینه پذیرش در بهترین موسسه ترک اعتیاد در شیراز بستگی به نوع مواد مصرفی فرد بیمار و روش ترک اعتیاد دارد.کمپ ترک اعتیاد مهرآفرین تحت پوشش ارگان های دولتی نظیر کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی قراردارد، از این رو به افراد تحت پوشش این ارگان های دولتی و افرادی که خودشان یا یکی از اعضا درجه۱ خانواده دارای کارت عضویت خانه کارگرباشند تخفیفاتی ۱۰تا۴۰ درصدی تعلق خواهد گرفت. همچنین افراد دارای معرفی نامه از اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی، شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان فارس و خیریه های تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان فارس و افراد دارای دفترچه درمانی شرکت بیمه آناهید می توانند از این تخفیفات بهره مند شوند.
برای کسب اطلاعات دقیق، در خصوص قیمت بستری درمرکز ترک اعتیاد مهرآفرین، با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید یا به صورت حضوری به ادرس شیراز، شهرک گویم، انتهای خیابان آبشار مراجعه کرده و از تست اعتیاد مرکز ما نیز استفاده کنید.