» » کمپ ترک اعتیاد VIP در شیراز

کمپ ترک اعتیاد VIP در شیراز

کمپ ترک اعتیاد وی ای پی در شیراز

 
اعتیاد یک بیماری اجتماعی با تبعات جسمانی و روانی است و یکی از مشکلات اساسی جامعه به شمار می رود که عوارض ناشی از آن برای جامعه تهدیدی جدی به حساب می آید و موجب رکود اجتماعی در زمینه های مختلفی می شود. اگر شما جزو افرادی هستید که برای خود یا اعضای خانواده به دنبال مرکز ترک اعتیاد معتبر در شیراز می گردید به شما خواندن این مقاله را توصیه می کنیم.

کمپ ترک اعتیاد VIP در شیراز

انتخاب یک کمپ ترک اعتیاد خصوصی یا VIP می تواند گزینه ی مناسبی برای انتخاب فرد بیمار اعتیاد باشد زیرا فرد بیمار برای ترک اعتیاد به محیطی آرام و رفاه نیازمند است و اگر شرایط زندگی در دوره ی ترک سخت باشد باعث آسیب های روحی و جسمی نیز می شود. فرد بیمار پس از تصمیم درباره ترک اعتیاد می تواند به همراه یکی از اقوام درجه۱ و با در دست داشتن مدارک شناسایی معتبر به کمپ ترک اعتیاد لاکچری مهرآفرین مراجعه کند و پس از دارا بودن شرایط عمومی که شامل نداشتن بیماری های قلبی عروقی، فشارخون مزمن، زخم های باز ،بیماری های سایکوز و داشتن سن زیر55 سال است در مرکز ترک اعتیاد خصوصی مهرآفرین پذیرش شود. فرد بیمار به مدت ۲۸ الی ۳۰ روز با توجه به شرایطش در کمپ ترک اعتیاد بستری می شود.

امکانات کمپ ترک اعتیاد لاکچری در شیراز 

موسسه ترک اعتیاد مجهز مهرآفرین بیش از ۱۲سال است که در شهر شیراز مشغول به فعالیت می باشد و در سال ۱۳۹۵ به عنوان قدیمی ترین و بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز از طرف شهرداری شیراز مورد تقدیر و معرفی قرار گرفته است. کمپ ترک اعتیاد مجهز مهرآفرین با ارائه خدمات VIP در منطقه ی خوش آب و هوای شهر شیراز در شهرک گویم واقع شده است.
خدمات رفاهی و تفریحی این کمپ ترک اعتیاد لاکچری در شیراز شامل استخر-سونا-جکوزی-سالن های تفریحی و ورزشی-زمین والیبال-سالن غذاخوری با ارائه رژیم های غذایی مناسب-اتاق مشاوره و اتاق مخصوص پزشک می باشد. این مرکز ترک اعتیاد Vip دارای کارکنانی دلسوز و مجرب و متعهد می باشد که خود را وقف سلامت جسم و روح فرد بیمار کرده اند و با همدلی و صبر خود جوی آرام و پر نشاط برای افراد بیمار اعتیاد فراهم ساخته اند تا به راحتی بتوانند دوره ی ترک اعتیاد را پشت سر بگذارند. شما در کمپ آوا مهر آفرین میتوانید از خدمات بهترین متخصص ترک اعتیاد در شیراز نیز بهره ببرید.

خدمات کمپ مدرن ترک اعتیاد در شیراز

خدمات اصلی کمپ ترک اعتیاد مجهز

کمپ مهرآفرین از کادردرمانی متخصص شامل پزشک متخصص، روانشناس، مددیارخانواده و مددکار اعتیاد تشکیل شده است که به صورت شبانه روزی به فعالیت در کمپ مشغول هستند. پزشک متخصص پس از برسی شرایط جسمانی فرد طبق مواد مخدرمصرفی و زمان استفاده از آن مواد یکی از روش های ترک اعتیاد را برای فرد درنظرمی گیرد. کمپ مهرآفرین با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا جدیدترین روش های ترک اعتیاد را ارائه می دهد. روش ترک اعتیاد نوین سبب می شود که فرد سریعتر به بهبودی و سلامت کامل برسد. اعتیاد علاوه بر جسم روی روان فرد نیز تاثیرات منفی می گذارد و باید به پاکسازی روان فرد بیشتر از جسم او اهمیت داد. بنابراین تیم مشاوره و روانشناس همزمان با ترک اعتیاد جسم باید روان فرد بیمار را نیز پاکسازی کنند. بنابراین جلسات مشاوره ای به صورت انفرادی و گروهی برای بیماران و خانواده های آنان ترتیب می دهند این جلسات باعث می شود که فرد بیماراعتیاد با دیگران آشنا شود و دیگر احساس انزوا و تنهایی نداشته باشد و اعتماد به نفس از دست رفته خود را به دست میاورد. 
نقش خانواده ها در روند ترک اعتیاد بسیار مهم است و شرکت کردن خانواده ها دراین جلسات مشاوره باعث می شود که آموزش های لازم جهت برخورد با یک فرد بیمار اعتیاد را ببینند و رفتار آن ها به گونه ای باشد که فرد دچار سرخوردگی و یا افسردگی نشود. این جلسات پس از بهبودی کامل جسم بیمار نیز ادامه خواهد داشت زیرا فرد معتاد همیشه در خطر لغزش می باشد و روانشناس الگوی روانشناختی متناسب با شرایط بیمار در اختیارش می گذارد تا ازاین پس با الگویی جدید به زندگی ادامه دهد و دیگر به سمت موادمخدر کشیده نشود.

هزینه بستری در کمپ ترک اعتیاد مدرن شیراز

هزینه بستری در کمپ ترک اعتیاد خصوصی با توجه به شرایط فرد بیمار و نوع مواد مصرفی متغیر است زیرا روش ترک اعتیاد هر نوعی از مواد با دیگری متفاوت است. موسسه خصوصی مهرآفرین در صورتی که امکانات لاکچری و ویژه ای در اختیار بیماران قرار می دهد، اما قیمتی مناسب برای افراد بیمار در نظر گرفته است. زیرا این مرکز طرف قرارداد با سازمان های دولتی نظیر بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی است. به این علت افراد تحت پوشش این سازمان ها و کسانی که دارای معرفی نامه از اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی, شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس وخیریه های تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان فارس می باشند، میتوانند از تخفیفات ۱۰تا ۴۰درصدی این مرکز بهره مند گردند. برای اطلاع دقیق از هزینه بستری در مرکز خصوصی آوای مهر آفرین با تعرفه های دولتی پیشنهاد میکنیم مقاله کمپ ترک اعتیاد دولتی در شیراز را مطالعه نمایید. همچنین شما می توانید با شماره تلفن موجود در سایت کمپ ترک اعتیاد شیراز تماس حاص فرمایید و از مشاوره رایگان ما نیز استفاده کنید.