» » آدرس بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز

آدرس بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز

آدرس کمپ ترک اعتیاد آوای مهر آفرین

 

آدرس و نشانی بهترین کمپ ترک اعتیاد شیراز چیست؟

کمپ مهرآفرین با امکاناتی ویژه و VIP در خدمت بیماران اعتیاد قرارگرفته است. این کمپ دارای امکانات خصوصی از جمله استخر-سونا-جکوزی-سالن های ورزشی و تفریحی-اتاق مشاوره ترک اعتیاد-زمین والیبال-خدمات هتلینگ-سالن غذاخوری با غذاهای مناسب و ارائه رژیم های غذایی متناسب با هر شخص-اتاق مخصوص پزشکان و حضور مستمر روانشناسان و مددیاران خانواده می باشد. همچنین با استخدام افرادی مجرب، متعهد و دلسوز سبب شده است که کارکنان با همدلی و صبر خود جوی آرام و دلپذیر برای بیماران فراهم سازند. این افراد آموزش های لازم جهت برخورد با بیماران اعتیاد را دیده اند و خود را وقف سلامت روحی و جسمی بیماران کرده اند.
فرد بیمار اعتیاد پس از قبول بیماری خود و تصمیم برای ترک اعتیاد باید به دنبال یک کمپ ترک اعتیاد معتبر بگردد. برای تسهیل دسترسی مردم شیراز به مرکز ترک مواد مخدر، آدرس بهترین کمپ ترک اعتیاد را در اختیار شما قرار می دهیم که با تحقیقات خود بتوانید کلینیک مناسبی را برای ترک خود انتخاب نمایید.
پس از یافتن آدرس بهترین مرکز ترک اعتیاد در شیراز باید همراه با یکی از اقوام درجه۱ و مدارک معتبر شناسایی به آن مرکز ترک اعتیاد مراجعه کند. شرایط عمومی کمپ، شامل نداشتن بیماریهای قلبی عروقی، فشارخون مزمن، زخمهای باز، بیماریهای سایکوز و داشتن سن زیر55 سال می باشد. فرد پس از دارا بودن شرایط کمپ پذیرش می شود و به مدت ۲۸ الی ۳۰ روز بستری میگردد. 

آدرس کمپ مهرآفرین درشیراز، شهرک گویم، انتهای خیابان آبشار واقع شده است.
با مراجعه حضوری میتوانید از تست اعتیاد این مرکز نیز استفاده کنید.

خدمات بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز

موسسه ترک اعتیاد مهرآفرین با بهره گیری از بروز ترین تکنولوژی های دنیا و استفاده از روش های نوین ترک اعتیاد بیش از۱۲ سال است که در خدمت رسانی به افراد بیمار اعتیاد حاضر گردیده است و به بهترین کمپ های ترک اعتیاد شیراز تبدیل شده است. این مرکز دارای کادر درمانی متخصصی است که به صورت شبانه روزی و مستمر در کمپ مشغول به فعالیت می باشند. این کادر درمانی مجرب متشکل از پزشک، روانشناس، مددکاراعتیاد، مددیارخانواده می باشد که جزوی از بهترین متخصصان ترک اعتیاد در شهر شیراز هستند.
کمپ مهرآفرین برای بهبود روانی فرد بیمار به تشکیل جلسات مشاوره به صورت انفرادی و گروهی پرداخته است که در این جلسات فرد بیمار با دیگر بیماران آشنا می شود و دیگر احساس تنهایی و سرخوردگی نمی کند و تجربیات دیگران را می شنود و از آن ها درس می گیرد. این کلاس های مشاوره پس از پاکسازی کامل جسم فرد از اعتیاد نیز ادامه خواهند داشت تا از لغزش های احتمالی فرد بیمار جلوگیری شود و دیگر به سمت اعتیاد کشیده نشود. این جلسات برای خانواده های افراد بیمار اعتیاد نیز تشکیل می شود. زیرا خانواده ها نقش اساسی در بهبود بیمار دارند و با کوچکترین اشتباه ممکن است فرد را به سمت اعتیاد مجدد بکشانند. بنابراین با شرکت در این جلسات آموزش های لازم در جهت برخورد با معتادین را آموزش می بینند. مدیریت کمپ مهرآفرین جهت سهولت در روند بهبودی افراد، اقداماتی را برای اشتغالزایی و آموزش بهبود یافتگان در نظر گرفته است به صورتی که تمامی افراد ترخیص شده از کمپ ترک اعتیاد در صورتی که به شغل نیازمند هستند در مراکز حرفه آموزی و اشتغالزایی دوره های آموزشی را می گذرانند و سپس به فعالیت اقتصادی درآمدزا معرفی میگردند. همچنین تمام افراد بهبود یافته در کمپ مهرآفرین میتوانند معرفی نامه برای مراکز دندانپزشکی و دندانسازی طرف قرارداد با این موسسه دریافت کنند و با مراجعه به آن ها از تخفیفات ۵۰ درصدی و اقساطی دندانپزشکی بهره مند گردند.