موسسه ترک اعتیاد

اعتیاد یک انتخاب نیست و یک بیماری به شمار می رود، که با درمان این بیماری میتوانید یک زندگی تازه را آغاز کنید. اعتیاد پایان راه نیست و با اراده قوی و با کمک گرفتن از کلینیک کمپ ترک اعتیاد میتوانید آن را درمان کنید. ما در مرکز ترک اعتیاد مجهز خود در شهر شیراز با استفاده از تکنولوژی‌ها و روش ‌های درمانی جامع و نوین به کمک بیماران و خانواده آن‌ها آمده ایم. امروزه اعتیاد یک معظل اجتماعی شده است و اکثر کشورهای جهان به آن مبتلا هستند. اگر چه درباره مواد اعتیاد آور و پیشگیری از اعتیاد اطلاع رسانی می‌شود ولی مصرف مواد مخدرشیوع بیشتری پیداکرده است و سن اعتیاد بسیار پایین آمده است.

موسسه ترک اعتیاد مجهز مهرآفرین بالغ بر۱۲سال است که تحت نظارت سازمان بهزیستی مشغول به خدمات رسانی به مصرف کنندگان مواد مخدر والکل است و بهترین مرکز ترک اعتیاد شهر شیراز شناخته شده است. اگربه دنبال یک کلینیک ترک اعتیاد مجهز درشیراز می گردید بهتراست تا پایان مقاله همراه ما باشید تا با خدمات وامکانات مجهز کمپ ترک اعتیاد آوای مهرآفرین آشنا شوید. همچنین می توانید با مراجعه به مقاله های پیشین که در خصوص کمپ ترک اعتیاد درشیراز است اطلاعات دقیق تری از موسسه کمپ ترک اعتیاد کسب کنید.

خدمات مرکز ترک اعتیاد در شیراز به چه صورت است؟

اولین نکته ی مهم و حائز اهمیت در انتخاب یک موسسه معتبرترک اعتیاد، داشتن مجوز از سازمان بهزیستی می باشد. اصطلاح مرکز کمپ ترک اعتیاد به موسسات درمان معتادان گفته می شود. به عبارتی یک مرکز درمانی به حساب می آید که با به کارگرفتن قشر متخصص در زمینه پزشکی و روانشناسی، به معتادین کمک می‌کند تا دوباره سلامت خود را بازیابند و به زندگی عادی خود بازگردند. در کلینیک ترک اعتیاد مراقبت‌های ویژه و روزانه در زمان بستری توسط کادر پزشکی مجرب صورت می گیرد و خدمات روان درمانی، تحت نظر روانپزشک و روانشناس ارائه می شود.

بخشی از این خدمات عبارتند از:
1- در زمان بستری به بیماران خدمات مشاوره ارائه می شود.
2- درمان افراد آلوده به کلیه ی مواد طبیعی، صنعتی و همچنین داروهای اعتیاد آور پذیرش و بستری بیماران معتاد بصورت شبانه روزی و اورژانسی در کوتاه مدت و بلند مدت به بیماران خدمات بستری و پانسیون ارائه می شود.
3- پانسیون بیماران در اتاق‌های خصوصی و Vip با خدمات هتلینگ صورت می گیرد.
4- توسط کادر متخصص روانپزشکی، روانشناسی، روان پرستار، پیراپزشک و پزشک عمومی بیماران نظارت و درمان می شوند. 
5- نظارت وضعیت روان شناختی بیمار و ارائه مشاوره در زمان بستری و پس از ترخیص
6- به افراد معتاد برنامه هایی در خصوص گروه درمانی،کاردرمانی، خانواده درمانی، زوج درمانی و مشاوره روانشناسی ارائه می گردد.

مرکز بازتوانی اعتیاد مهرآفرین ویژه بانوان وآقایان می باشد و جهت درمان و بازتوانی بیماران اعتیاد خانم کمپ مخصوص بانوان راه اندازی کرده است. که خدمات آن بسیارعالی و در نوع خود بی نظیر است. مرکزترک اعتیاد مجهز مهرآفرین آماده ی ارائه خدماتی همچون مشاوره تخصصی وخدمات روانشناختی به خارج از محدوده ی شیراز و اطراف نیز می باشد.

کلینیک ترک اعتیاد


درکلینیک ترک اعتیاد چه می گذرد؟

بیمار با ورود به کلینیک ترک اعتیاد تحت معالجه پزشکان حاذق قرار می گیرد تا جسم آن ازهرگونه مواد مخدر کاملا پاکسازی شود. در طول درمان جسم فرد از هرگونه مواد اعتیاد آوری پاک می شود و به بیمار کمک می شود تا کاملا سلامت خود را باز یابد. اعتیاد تنها به جسم فرد ضربه وارد نمی کند و روح فرد را نیزتحت تاثیر قرارمی دهد. بنابراین پزشکان باید از لحاظ روحی نیز فرد معتاد را درمان کنند. درمان روحی فرد هم زمان با درمان جسمی پیش می رود. افرادی بودند که پس از درمان و پاکسازی کامل از مواد مخدر پس از چند مدت دوباره به سمت اعتیاد کشیده شده اند. بنابرین میتوان گفت که درمان روحی بسیار مهم تر از درمان جسمی می باشد. چون فرد معتاد همیشه در معرض لغزش و مصرف دوباره مواد است. به همین خاطر باید الگوی زندگی فرد به کلی تغییر کند و به سمت زندگی به دور از اعتیاد کشیده شود.

ترک اعتیاد حتما باید زیر نظر پزشک متخصص انجام شود و انجام آن به تنهایی سخت و غیرممکن می باشد. برای همین مراجعه به مرکزترک اعتیاد به شما توصیه می شود.

موسسه ترک اعتیاد خصوصی درشیراز

مرکزکمپ ترک اعتیاد خصوصی مهرآفرین با ارائه خدمات عالی و فراهم آوردن فضایی آرام و دلنشین به بیماران اعتیاد کمک می کند تا هرچه زودتر سلامتی خود را به دست بیاورند و به زندگی عادی خود بازگردند.

کمپ VIP مهرآفرین مجهز به استخر، سونا ، جکوزی، سالنهای ورزشی و تفریحی، زمین والیبال، سالن غذاخوری، سالن آموزشی، سالن مخصوص جوانان، اتاق مشاوره، اتاق ویژه خدمات پزشکی حضور مستمر روانشناس و مددیاران خانواده و اعتیاد می باشد و دارای خدمات هتلینگ عالی و منو غذایی مناسب در یکی از خوش آب و هواترین مناطق شیراز (گویم) برای بیماران است. کارکنان بهترین مرکز ترک اعتیاد شیراز جزوی از افراد آموزش دیده در حوزه ی رفتار با فرد معتاد می باشند. زیرا فرد معتاد دارای روحیات شکننده می باشد و باید با ملایمت و خونسردی با آن ها برخورد کرد تا دچار سرخوردگی نشوند.

موسسه مجهز ترک اعتیاد آوای مهرافرین به داشتن کارکنانی دلسوز، مجرب، متعهد و با انگیزه که خود را وقف سلامت روحی و جسمی بیماران کرده و با صبر و همدلی سعی در برقراری جوی آرام و دلنشین برای افراد بیمار نموده اند افتخار می کند.

موسسه ترک اعتیاد تخصصی شیراز

هزینه مرکز کمپ اعتیاد در شیراز

قیمت موسسه کمپ اعتیاد بستگی به نوع مواد مصرفی فرد بیمار دارد. زیرا تعدد مواد مخدر باعث شده تا روش های ترک مواد نیزگوناگون باشند. پزشکان با توجه به مواد مصرفی فرد بیمار، روش ترک را آغاز میکنند. مهم ترین سوالی که برای فرد مصرف کننده یا خانواده آن پیش می آید این است که هزینه کلینیک خصوصی ترک اعتیاد چه قدر است؟

باید بگوییم مرکز کمپ ترک اعتیاد آوای مهرآفرین مناسب ترین قیمت ها را در اختیار مراجعین قرار می دهد تا فرد بیمار با خیالی راحت بتواند از پس مخارج کمپ بر بیاید و مداوا شود و نگران هزینه کمپ ترک اعتیاد نباشد. زیرا هدف اصلی این موسسه کمپ ترک اعتیاد رهایی فرد معتاد از منجلاب اعتیاد است و به همین دلیل پایه گذاری شده است. به همین خاطر تمام تلاش خود را کرده است که بهترین خدمات با قیمتی مناسب را برای افراد درنظر بگیرد. کمپ ترک اعتیاد آوای مهر آفرین به عنوان بهترین و مجهزترین کمپ ترک اعتیاد در سال ۱۳۹۵ شناخته شده است و مورد تقدیر از طرف شهرداری شیراز قرارگرفته است. برای اطلاع دقیق از قیمت ها میتوانید مقاله هزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز را مطالعه کنید و یا با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید واز مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

افراد مصرف کننده و خانواده آن ها می توانند با مراجعه حضوری به نشانی: شیراز، شهرک گویم، انتهای خیابان آبشار کلینیک ترک اعتیاد آوای مهرآفرین از مشاوره حضوری و تست اعتیاد بهره مند شوند. مشاوران ما همه روزه از ساعت ۹صبح الی ۱۹ آماده ی پاسخگویی به شما هموطنان عزیز می باشد.

مطالب کمپ ترک اعتیادآدرس بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز

  آدرس و نشانی بهترین کمپ ترک اعتیاد شیراز چیست؟ کمپ مهرآفرین با امکاناتی ویژه و VIP در خدمت بیماران اعتیاد قرارگرفته است. این کمپ دارای امکانات

ادامه مطلب

هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی

اعتیاد یک بیماری چند بعدی است که به شدت بر روی روان و بدن فرد معتاد تاثیر می گذارد، از این رو باید به پاکسازی روان بیمار نیز توجه شود. درکمپ های ترک

ادامه مطلب

بهترین کمپ ترک اعتیاد در شیراز

  آمار اعتیاد روز به روز در حال افزایش است، همین سبب شده که شاهد تاسیس تعداد بی شماری از کمپ های ترک اعتیاد مجاز و غیر مجاز در کشور باشیم. برای

ادامه مطلب

بهترین متخصص ترک اعتیاد در شیراز

اعتیاد ممکن است شما را به منجلاب بکشد و روی خانواده شما تاثیر منفی ای بگذارد. اعتیاد زن و مرد ندارد و ممکن است برای هر جنسیتی و در هر سنی اتفاق

ادامه مطلب

کمپ ترک اعتیاد VIP در شیراز

  اعتیاد یک بیماری اجتماعی با تبعات جسمانی و روانی است و یکی از مشکلات اساسی جامعه به شمار می رود که عوارض ناشی از آن برای جامعه تهدیدی جدی به

ادامه مطلب

هزینه کمپ ترک اعتیاد در شیراز

اعتیاد یک نوع بیماری اجتماعی است و شامل عوارض جسمی و روانی فراوانی می باشد و عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای جامعه بشری به شمار می رود. اعتیاد موجب

ادامه مطلب

هزینه کمپ ترک اعتیاد دولتی

از آن زمان که هر فرد بدون هیچ تخصصی درخانه یک مرکز ترک اعتیاد شخصی راه می انداخت و به تنهایی اقدام به ترک کردن اعتیاد می کرد، سال ها گذشته است.

ادامه مطلب

کمپ ترک اعتیاد زنان در شیراز

  زنان مهره ی اصلی در کانون خانواده و عامل اصلی تربیت فرزندان محسوب می شوند. وقتی که زنان به گرفتار بیماری اعتیاد می شوند باعث از هم

ادامه مطلب

کمپ ترک اعتیاد دولتی شیراز

با توجه به تبلیغات فراوانی که برای پیشگیری ازاعتیاد صورت گرفته است میبینیم که تعداد معتادین روز به رو بیشتر می شود. و سن اعتیاد به طرز باور نکردنی

ادامه مطلب

کمپ ترک اعتیاد اجباری

امروزه شاهد تعدد کمپ های ترک اعتیاد در کشورمان می باشیم. بنابراین هر فرد با هر شرایطی که دارد میتواند برای ترک اعتیاد خود با مراجعه به کمپ های ترک

ادامه مطلب