مقالات

هزینه ی کمپ ترک اعتیاد

هزینه ی کمپ ترک اعتیاد

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

سلامتی شما چقدر ارزشمند می باشد؟

این از ان دسته سوال هایی است که اغلب ما در طول زندگی خود با ان مواجه هستیم و برای بدست اوردن یا حفظ و تداوم ان در حال مبارزه هستیم . و اما پاسخ به این سوال بسیار واضح و روشن است و ان واژه ی بسیار و بی حد و اندازه می باشد . یله دقیقا چنین است و ما برای سلامت خود ، خانواده و عزیزانمان ارزش بسیاری قائل هستیم سلامتی نعمتی است که برای داشتن ان باید هزینه داد و بها پرداخت کرد چرا که بدون وجود بدن و روح سالم تمام ثروت ها و لذت ها ی دنیا پیش چشم ما رنگ و لعابی ندارند.

فرد مصرف کننده ی مواد مخدر خواسته یا ناخواسته هزینه های گزافی را برای تباهی خود و اطرافیانش پرداخته هزینه هایی که تنها خسارت بودند . خساراتی به روح و روان ، عمر ، زندگی و جوانی فرد و خلاصه تمامی داشته های مادی و معنوی فرد . فرقی نمی کند تحصیلات عالیه داشته باشی یا نه ، ثروتمند باشی یا فقیر در هر صورت هنگامی که برچسب مصرف کننده ی مواد مخدر بر خود به همراه داشته باشی به این معناست که هیچ چیز نداری یا به زودی ان ها را از دست خواهی داد.

من اغلب تفریحی مصرف می کنم !

متاسفانه اغلب مردم اینگونه می پندارند که تا وقتی که فرد مصرف کننده صدمه و خسارتی وارد نکرده و به قول معروف مصرف حالت تفریحی و سرگرمی را دارد الزامی برای درمان نیست اما این طرز تلقی کاملا اشتباه می باشد .

چرا که این اول راه بی راهه ی اعتیاد می باشد و خسارت دقیقا از همان جایی اغاز شده است که بدن و خلق شما عادت کرده که با مصرف یک ماده ی محرک خاص تنظیم شود شما غم و اندوه و الام روحی و جسمی خود را با مصرف این مواد تسکین می دهید تا شادی و نشاط موقت را یرای لحظاتی بسیار کوتاه جایگزین ان ها کنید و خلاصه اینکه بدن و سیستم فیزیولوژیک شما رفته رفته از حالت تعادل و تفریح خارج شده و به الزام در مصرف و وابستگی و سو مصرف عادت می کند.

 

هزینه ی کمپ ترک اعتیاد

 

یک بار هزینه یک عمر بهبودی ...

به طور میانگین هر فرد معتاد به مواد مخدر 80 درصد از کل درامد خود را صرف تهیه ی مواد مخدر می کند این فرد هنگامی که قرار است برای تباهی خود هزینه ای بپردازد بی مهابا ولخرج و دست و دلباز می شود اما هنگامی که موضوع سلامتی و بهبودی در میان است بسیار حساب گر و مقتصد می شود که اگر به خواهیم به شکل مقتصدانه به ان نگاه کنیم درمیابیم که فرد هنگام ورود به مسیر بهبودی و درمان تنها یک بار برای همیشه برای سلامت و بهبود خود ، خانواده و جامعه از باتلاق اعتیاد هزینه ای را می پردازد در صورتی که در زمان مصرف سالیان متمادی هزینه ها و تاوان های بسیار گزاف جانی ، مالی ، حیثیتی و... را متحمل می شود که متاسفانه بعضا غیر قابل جبران می باشند .

کانون ترک اعتیاد اوای مهرافرین با دریافت هزینه ای بسیار مناسب سلامت و بهبودی را به شما و خانوادیتان ارمغان می دهد . تنها با یک بار هزینه یک عمر پاک و سلامت زندگی کنید . متاسفانه این روز ها با سیلی از تکثیر مراکز قارچ گونه ای مواجه هستیم که با دریافت مبالغ هنگفت و نجومی و درمان های غیر علمی و ناکارامد بر سلامت بیماران تجارت می کنند که بسیار غیر اخلاقی و غیر انسانی می باشد . کانون تخصصی اوای مهر افرین سالیان متمادی است ثابت کرده که اولویتش سلامتی و بهبود بیماران می باشد و این را با خدمات رایگان پس از درمان و پیگیری های پس از خروج بیمار نشان داده است . پاکی و بهبودی در کمپ ترک اعتیاد اوای مهرافرین یک رویا و ارزو نیست بلکه یک خواسته و عمل ممکن می باشد و شما در راه رسیدن به این خواسته تنها نیستید ... مجموعه ی ترک اعتیاد اوای مهرافرین با ترکیب علم و تجربه این مسیر را برای شما هموار و قابل دسترسی می کند .

هزینه ی دریافتی کمپ ترک اعتیاد به چه عواملی بستگی دارد ؟ به طور کلی هزینه ی دریافتی باید با امکانات و خدمات مرکز درمانی سنخیت و همخوانی داشته باشد مهم است که چقدر از هزینه ای که می کنید راضی هستید در کمپ ترک اعتیاد اوای مهرافرین سلامت بیماران یک تجارت یا منبع درامدزایی نیست بلکه یک هدف والا و انسانی می باشد . کمپ ترک اعتیاد اوای مهرافرین مفتخر است که خدمات و امکاناتی را شامل می شود که بر مبلغ دریافتی برتری دارد و این مطلب را استقبال و حمایت شما عزیزان و مسئولین ثابت کرده است . هزینه ای که بیمار و خانواده ی ایشان پرداخت می کنند به هیچ عنوان قابل قیاس با امکانات و خدمات ارائه شده توسط پرسنل و مدیریت کانون نمی باشد به همین دلیل است که مجموعه ی ترک اعتیاد اوای مهرافرین سالیان متمادی دریافت کننده ی لوح ها و تندیس ها از جانب ارگان ها یی مانند سازمان بهزیستی ، بهداشت و درمان و ... بوده است .